Nevíte jak si vybrat autoškolu a jaké nástrahy na vás mohou čekat? Proč je relativně velký rozdíl inzerované ceny školného v různých autoškolách? Co můžete očekávat od „levné“ autoškoly? Na jaké služby máte nárok? Na jaké řidičské úrovni chcete vstupovat do vlastní řidičské praxe?

Vzhledem k tomu, že jsme za poslední rok zaznamenali prudký nárůst počtu zájemců o řidičský průkaz, kteří se do naší autoškoly pokouší přestoupit v různých stadiích výcviku z jiných autoškol, a zejména poté, co neúspěšně absolvují závěrečné zkoušky a zjistí, že jejich znalosti a dovednosti zdaleka neodpovídají úrovni vyžadované zkušebními komisaři, rozhodli jsme se na tuto situaci reagovat. Popravdě řečeno, ono je mnohem jednodušší kohokoliv naučit něco nového než toho stejného člověka napřed odnaučit špatné návyky a vštípit mu nové...

S ohledem na profesní čest, kolektiv, z něhož mnozí v tomto oboru pracují téměř 50 let, a také vlastní více než dvacetiletou historii úspěšného provozu naší autoškoly, přicházíme s bezúplatnou nabídkou pro všechny, kterým není jedno, co si do svého řidičského života z autoškoly odnesou.

Mezi námi, každá autoškola se prezentuje jako nejlepší. Nebo byste snad čekali, že si někdo na webové stránky vyvěsí informaci o tom, že za úžasně nízkou cenu dostanete místo nabízeného individuálního výcviku poněkud jinou kvalitu, se kterou pravděpodobně nebudete spokojeni ani vy, ani komisař?

Kvalitní výuka a výcvik v řízení = jednorázová investice do toho nejcennějšího – zdraví, popř. i života. Toho vašeho i těch, kteří pojedou s vámi.

Co Vám tedy zdarma nabízíme?

  • Konzultaci k výběru autoškoly;
  • seznámení s rozsahem učební osnovy a vašimi oprávněnými nároky;
  • ukázky teoretické výuky na učebně v rámci běžného provozu autoškoly;
  • ukázky praktického výcviku na autotrenažeru pro sk.B;
  • seznámení s výcvikovými vozidly.

Tato nabídka je NEZÁVAZNÁ. Pokud budete s podobou naší výuky a výcviku, výběru vozidel a učitelů, časových možností, délky výuky a výcviku, prostředí učebny a lokality na dojíždění spokojeni a budete chtít začít u nás, rádi vás mezi sebou přivítáme. Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete pro jinou autoškolu, alespoň si od nás odnesete potřebné tiskopisy pro zahájení výcviku, a především informace, které byste před vstupem do autoškoly rozhodně měli vědět, a budete znát věci, na kterých byste při svém výcviku měli trvat. Na silnicích se totiž budeme potkávat všichni. Není proto pouze ve vašem vlastním zájmu, co na nich budete předvádět! :-)

Rádi u nás přivítáme i rodiče studentů, kteří jsou s výběrem autoškoly na pochybách.

Případné další informace, včetně informace o nejbližším možném termínu zahájení, získáte na tel. číslech 724 094 070 nebo 602 286 633

Rychlý kontakt

Autoškola Kříž - Praha - Autoškola u Anděla
(autoškola se nachází v blízkosti metra trasa B stanice Anděl)

JINDŘICHA PLACHTY 15
150 00 PRAHA 5
Tel. : 257 318 522
(kancelář autoškoly)
Mobilní telefon : 728 006 384
e-mail: info@autoskola-praha.cz

Nezávazná poptávka